Zlomek

budovy areálu Všeobecné fakultní nemocnice ná Karlově náměstí v PrazeDomů

Podobné téma:
nové město na moravě nemocnice..
nemocnice litomerice interní a..
lékaři ortopedie Nemocnice Bul..
Psychiatrická nemocnice Kroměř..
Fakultní nemocnice Brno Bohuni..
budovy areálu Všeobecné fakult..
Externí:
recenze nemocnice městec králové
masarykova městská nemocnice v..
nemocnice liberec
nemocnice Ústí nad Orlicí Inte..
nemocnice Královské Vinohrady ..
areal v podají masarykova nemo..
masarykova nemocnice ústí nad ..
fakultní nemocnice obilní trh ..
nemocnice Obilní trh Brno Poro..
Masarykova nemocnice Ústí nad ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
vytápění pasivních domů
kola scot
Jednota SD Vsetín Smetanova
formulář Uložení RZ do depozitu
cesky rozhlas cz nocni linka
pojišťovna Allianz pobočky Ostrava Por..
vyšetření prostaty z krve inr
prodej malých balíků slámy-ústecko
wella profesionals wella sp repair šam..
filmy o Invazi
oteviraci doba pokladen na fotbalovem ..
plavecký bazén plzen lochotín hodiny p..
masivní jídelní stůl z Dubu
Vojenské topografie
Lžičky se jmény
na střechu Odsavač vzduchu
krátké střihy vlasů fotogalerie
objem válce vzoreček online
předpověď počasí pro Jílové u Prahy
m silnice STK Hradec Králové

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | Encyklopedie Prahy 2
Pražská Všeobecná fakultní nemocnice, sídlící na Karlově náměstí (resp. U Nemocnice 499/2), vděčí za svůj vznik osvícenským reformám císaře Josefa II, který v roce 1781 vydal pravidla pro vybudování zdravotních ústavů.Pražská Všeobecná fakultní nemocnice, sídlící na Karlově náměstí (resp. U Nemocnice 499/2), vděčí za svůj vznik osvícenským reformám císaře Josefa II, který v roce 1781 vydal pravidla pro vybudování zdravotních ústavů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

encyklopedie.praha2.cz/organizace/1210-vseobe ..

Karlovo náměstí, Nové Město
Electronics TV products, Elvia-PRO, Sony Restaurant U Sedlerů, Café kino MAT, Čínský bufet, Karlův sklep, Braunův sklep, Pizzeria Donna, Karlův hostinec, Beer and Burger U Čížků, Pizzeria Al Tagliere, U Fausta, Kang Le, Yong Hairdresser...Electronics TV products, Elvia-PRO, Sony Restaurant U Sedlerů, Café kino MAT, Čínský bufet, Karlův sklep, Braunův sklep, Pizzeria Donna, Karlův hostinec, Beer and Burger U Čížků, Pizzeria Al Tagliere, U Fausta, Kang Le, Yong Hairdresser...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cartogiraffe.com/%C4%8Desko/praha/hlavn%C3%AD ..

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze – Wikipedie
Celkový počet lůžek činí 1 921. Pracuje zde okolo 4 200 zaměstnanců a v roce 2009 hospitalizovala 52 775 pacientů. Jednotlivá pracoviště se nacházejí nejen na území hlavního města, ale i mimo Prahu.Celkový počet lůžek činí 1 921. Pracuje zde okolo 4 200 zaměstnanců a v roce 2009 hospitalizovala 52 775 pacientů. Jednotlivá pracoviště se nacházejí nejen na území hlavního města, ale i mimo Prahu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/V%C5%A1eobecn%C3%A1_fak ..

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Aktuálně.cz
Všeobecná fakultní nemocnice (VFN) svým pacientům nabízí veškerou péči, od základní přes specializované až po zvláště specializované léčebné ošetření.Všeobecná fakultní nemocnice (VFN) svým pacientům nabízí veškerou péči, od základní přes specializované až po zvláště specializované léčebné ošetření.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aktualne.cz/wiki/domaci/vseobecna-fakultni-ne ..

VFN: sto let staré budovy i moderní pracoviště - Idnes.cz
Praha - Více než dvě stě let staré budovy - i to je Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí. Staré budovy proto pacientům nemohou nabídnout to nejmodernější prostředí.Praha - Více než dvě stě let staré budovy - i to je Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí. Staré budovy proto pacientům nemohou nabídnout to nejmodernější prostředí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/vfn-sto-let-stare-budo ..

Kde nás najdete - II. interní klinika kardiologie a angiologie...
II. interní klinika kardiologie a angiologie se nachází v areálu Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí.II. interní klinika kardiologie a angiologie se nachází v areálu Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

int2.lf1.cuni.cz/1LFIK-89.html

Medical Tribune CZ > Vláda projedná investice do VFN, areál v...
Praha - Vláda projedná příští týden čtyřicetimilionovou investici do výstavby nové budovy v areálu Všeobecné fakultní nemocnice (VFN).Praha - Vláda projedná příští týden čtyřicetimilionovou investici do výstavby nové budovy v areálu Všeobecné fakultní nemocnice (VFN).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tribune.cz/clanek/17079-vlada-projedna-invest ..

VFN - vše o tématu
fakultní nemocnice v Praze 1790-2010, Praha 2011, s. 218-219): Ředitelé Všeobecné nemocnice (popř. Zemské, Univerzitní, Státní)fakultní nemocnice v Praze 1790-2010, Praha 2011, s. 218-219): Ředitelé Všeobecné nemocnice (popř. Zemské, Univerzitní, Státní)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/tag/VFN/1

Rozhovor s děkanem 1. Lékařské fakulty UK - iForum
Můžu říci, že pro nás a v tom, při tom jednání tohoto sboru je pro nás prioritní, jak už zaznělo ve vystoupení, vystoupení jak pana náměstka Šnajdra, který by cítil, kdyby tam Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, která tedy sídlí na...Můžu říci, že pro nás a v tom, při tom jednání tohoto sboru je pro nás prioritní, jak už zaznělo ve vystoupení, vystoupení jak pana náměstka Šnajdra, který by cítil, kdyby tam Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, která tedy sídlí na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iforum.cuni.cz/IFORUM-7355.html

Karlovo náměstí (Praha) – Wikipedie
Současný název, po Karlu IV., má až od roku 1848, do této bylo nazýváno Dobytčí trh, německy Viehmarkt.Současný název, po Karlu IV., má až od roku 1848, do této bylo nazýváno Dobytčí trh, německy Viehmarkt.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Karlovo_n%C3%A1m%C4%9Bs ..


Nemocnice se budou stěhovat, budovy stát prodá - Aktuálně.cz
Kromě nemocnice na pražském Karlově náměstí se stěhování týká i Brna, Plzně či Hradce KrálovéKromě nemocnice na pražském Karlově náměstí se stěhování týká i Brna, Plzně či Hradce Králové
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/domaci/nemocnice-se-budou- ..

Zmizí z Karlova náměstí nemocnice? - Pražský deník
NOVÉ Město - Všeobecná fakultní nemocnice by po více než dvou stech letech mohla opustit své tradiční sídlo na Karlově náměstí. Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek v rádiu Frekvence 1 uvedl, že by mohla být znovu vybudována někde mimo...NOVÉ Město - Všeobecná fakultní nemocnice by po více než dvou stech letech mohla opustit své tradiční sídlo na Karlově náměstí. Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek v rádiu Frekvence 1 uvedl, že by mohla být znovu vybudována někde mimo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazsky.denik.cz/zpravy_region/karlak_nemocni ..

Všeobecná fakultní nemocnice plánuje opustit některé objekty...
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN) plánuje opustit některé objekty mimo areál na Karlově náměstí. Vzniknout by pro ně měly nové budovy.Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN) plánuje opustit některé objekty mimo areál na Karlově náměstí. Vzniknout by pro ně měly nové budovy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zezdravotnictvi.cz/zpravy/vseobecna-fakultni- ..

Fakultní nemocnice v Motole - FN Motol
Na základě usnesení č. 149 Rady NVP ze dne 23.6.1970 vznikla sloučením DFN a Městské nemocnice v Motole od 1. ledna 1971 Fakultní nemocnice v Motole a tento komplex se stal jedním z největších v Evropě.Na základě usnesení č. 149 Rady NVP ze dne 23.6.1970 vznikla sloučením DFN a Městské nemocnice v Motole od 1. ledna 1971 Fakultní nemocnice v Motole a tento komplex se stal jedním z největších v Evropě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fnmotol.cz/o-nas/historie-a-soucasnost/fakult ..

Místa v Praze - Karlovo Náměstí - PragueSageTells.com
Byl zde jeden ze tří hlavních trhů města, trh dobytčí, který zde fungoval do roku 1848. Kromě dobytka se zde obchodovalo s obilím, se dřevem nebo s rybami.Byl zde jeden ze tří hlavních trhů města, trh dobytčí, který zde fungoval do roku 1848. Kromě dobytka se zde obchodovalo s obilím, se dřevem nebo s rybami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praguesagetells.com/mista-v-praze/karlovo-nam ..

Vyhrané výběrové řízení dodávek FDG do VFN - ÚJV Řež, a.
VFN má PET/CT kameru od roku 2010, samotné pracoviště se nachází v historické budově v areálu VFN na Karlově náměstí (hlavní část ÚNM je mimo tento areál na konci ulice U nemocnice).VFN má PET/CT kameru od roku 2010, samotné pracoviště se nachází v historické budově v areálu VFN na Karlově náměstí (hlavní část ÚNM je mimo tento areál na konci ulice U nemocnice).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ujv.cz/cs/aktuality/vyhrane-vyberove-rizeni-d ..

Všeobecná fakultní nemocnice (bývalá Všeobecná nemocnice a...
Koncem století byly přistavěny další pavilony a rozšiřování pokračovalo i po roce 1900 a během celého 20. století. Od roku 1892 až do zavření vysokých škol 17. listopadu 1939 tu pracovalo 7 českých a 8 německých klinik.Koncem století byly přistavěny další pavilony a rozšiřování pokračovalo i po roce 1900 a během celého 20. století. Od roku 1892 až do zavření vysokých škol 17. listopadu 1939 tu pracovalo 7 českých a 8 německých klinik.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

encyklopedie.praha2.cz/stavba/1216-vseobecna- ..

Kde nás najdete - I. klinika tuberkulózy a respiračních nemocí...
Všeobecná fakultní nemocnice ? areál U Nemocnice pavilon A6, 3. patro vlevo U Nemocnice 2 128 08 Praha 2 tel.: 224 96 9211, 9212Všeobecná fakultní nemocnice ? areál U Nemocnice pavilon A6, 3. patro vlevo U Nemocnice 2 128 08 Praha 2 tel.: 224 96 9211, 9212
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tubres.lf1.cuni.cz/kde-nas-najdete

Praha o čtvrtinu omezí dětská lůžka - iForum
Už dnes, kdy se kuloárově dostávají čísla navenek, vzbuzují velké vášně nejen mezi pacienty, ale i mezi lékaři. Lůžka pražských nemocnic totiž využívají ve specializovaných oborech k léčení dětí téměř z celého Česka.Už dnes, kdy se kuloárově dostávají čísla navenek, vzbuzují velké vášně nejen mezi pacienty, ale i mezi lékaři. Lůžka pražských nemocnic totiž využívají ve specializovaných oborech k léčení dětí téměř z celého Česka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iforum.cuni.cz/IFORUM-149.html

Počet záznamů:19
Reklama:

budovy areálu Všeobecné fakultní nemocnice ná Karlově náměstí v Praze
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0042:43:25