Zlomek

kdo je primátorem města ostravy?Domů

Podobné téma:
kdo je primátorem města ostravy?
e myslivost Aleš Náhlý Šenov u..
Magistrát města Ústí nad Labem..
Externí:
magistrát města hradec králové..
knihovna města hradce králové
obec dolní lhota u ostravy soň..
podniky města šumperka šumperk..
hlavní města Evropy Stírací mapa
technické služby města benešov..
zakázky města Zlín
města Německa
zastupitelstvo města kynšperk ..
počet obyvatel města brno

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
přívoz přes vltavu
boohoo (prodává tamsin london
divadlo na vinohradech když ptáčka lap..
sběratelský box na sady mincí kraje
kam na výlet o tomto víkendu praha
komando fotografie film arnold nese kl..
stěhování beinstein frýdek-místek
Ostrůvková digestoř Nejlevnější
Kreveta
bolest na leve strane pod zebry a v boku
obi dřevěný práh ke dveřím
Mobilní telefony. Levné Samsung
nejefektivnější spalovač tuku recenze
poliklinika přerov prior kino hvezda
vinylové tapety do koupelen
Jillian Michaels Body Revolution recenze
skořápky z vlašských ořechů využití
sportovní hodinky ze silikonu led
kolac s jahodami s drobenkou
tv Barrandov video archiv zprávy

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Primátor — Ostrava
Primátor města Ostravy zastupuje město navenek, má právo užívat primátorských insignií a závěsného odznaku se státním znakem České republiky.Primátor města Ostravy zastupuje město navenek, má právo užívat primátorských insignií a závěsného odznaku se státním znakem České republiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrava.cz/cs/urad/mesto-a-jeho-organy/primator

Statutární město Ostrava - oficiální portál města Ostravy | www...
Magistrát města plní úkoly obecního úřadu obce s rozšířenou působností v přenesené působnosti na území celého města, není-li zákonem nebo právním předpisem stanoveno jinak. Poskytování služeb Czech Pointu.Magistrát města plní úkoly obecního úřadu obce s rozšířenou působností v přenesené působnosti na území celého města, není-li zákonem nebo právním předpisem stanoveno jinak. Poskytování služeb Czech Pointu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrava.cz

Ostrava – Wikipedie
Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku (leží na hranici těchto dvou historických zemí).Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku (leží na hranici těchto dvou historických zemí).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Ostrava

Primátorem Ostravy je Macura z ANO, město povede s ČSSD a...
Ostrava má svého primátora, stal se jím padesátiletý ekonom a manažer Tomáš Macura z ANO. Ve veřejné volbě ho na ustavujícím zasedání zastupitelstva podpořilo 31 z 54 přítomných zastupitelů.Ostrava má svého primátora, stal se jím padesátiletý ekonom a manažer Tomáš Macura z ANO. Ve veřejné volbě ho na ustavujícím zasedání zastupitelstva podpořilo 31 z 54 přítomných zastupitelů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

e15.cz/domaci/primatorem-ostravy-je-macura-z- ..

Novým primátorem města Ostravy byl zvolen Tomáš Macura...
/Fotogalerie Doplněna/ V Ostravě se ve čtvrtek poprvé sešli noví zastupitelé. Průběh jednání zastupitelstva jsme sledovali ON-LINE./Fotogalerie Doplněna/ V Ostravě se ve čtvrtek poprvé sešli noví zastupitelé. Průběh jednání zastupitelstva jsme sledovali ON-LINE.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/zaseda ..

Beseda s primátorem Statutárního města Ostrava - Obchodní...
Beseda začala v 11 hodin v moderním sálu Zastupitelstva města Ostravy. Po přivítání ze strany asistentky primátora Ing. Lenky Gažíkové následoval zajímavý výklad Ing. Tomáše Macury, MBA, současného primátora Statutárního města Ostrava.Beseda začala v 11 hodin v moderním sálu Zastupitelstva města Ostravy. Po přivítání ze strany asistentky primátora Ing. Lenky Gažíkové následoval zajímavý výklad Ing. Tomáše Macury, MBA, současného primátora Statutárního města Ostrava.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

oa-poruba.cz/beseda-s-primatorem-statutarniho ..

Ostrava: Noví strážníci složili před primátorem města slib...
Setkání v Radnici města Ostravy se zúčastnil také ředitel MPO Zdeněk Harazim.Setkání v Radnici města Ostravy se zúčastnil také ředitel MPO Zdeněk Harazim.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Ost ..

Ostrava už není černá, říká její primátor Macura a slibuje...
Například jsme fungování magistrátu udělali transparentnějším," říká.Například jsme fungování magistrátu udělali transparentnějším," říká.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

archiv.ihned.cz/c1-65241790-ostrava-uz-neni-c ..

Podpora primátora města Ostravy
Následně vyjádřil našemu projektu velkou podporu a v rámci svých pravomocí také pomoc. Je to pro nás důležitý krok k tomu, aby se z Ostravy stalo hlavní město dobrodružství České republiky.Následně vyjádřil našemu projektu velkou podporu a v rámci svých pravomocí také pomoc. Je to pro nás důležitý krok k tomu, aby se z Ostravy stalo hlavní město dobrodružství České republiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

historiedobrodruzstvi.cz/zpravy/podpora-prima ..

Ostrava - Aktuálně.cz
Má bohatou historii a je známá především jako průmyslové a kulturní město.Má bohatou historii a je známá především jako průmyslové a kulturní město.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aktualne.cz/wiki/geografie/staty-a-mesta/ostr ..


Ostrava
Součástí prezentace města je vydávání periodik jako je Ostravská radnice, Ostrava Metropolitan Magazine i příležitostných tisků a publikací.Součástí prezentace města je vydávání periodik jako je Ostravská radnice, Ostrava Metropolitan Magazine i příležitostných tisků a publikací.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistrat ..

Primátor a norský velvyslanec se účastní workshopu zaměřeného...
<p><span>Velvyslanec Norského království Robert Kvile, navštívil ve dnech 10. a 11. prosince Ostravu. V pondělí se setkal s primátorem Ostravy Tomášem Macurou a náměstkyní pro školství a sport Andreou Hoffmannovou, v úterý zahajuje </span..<p><span>Velvyslanec Norského království Robert Kvile, navštívil ve dnech 10. a 11. prosince Ostravu. V pondělí se setkal s primátorem Ostravy Tomášem Macurou a náměstkyní pro školství a sport Andreou Hoffmannovou, v úterý zahajuje </span..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/primator-a-nor ..

V Ostravě záplatují koalici, primátor za ANO odvolal vedení...
Ostrava musí znovu zaplnit posty náměstků a radních poté, co byli všichni na návrh primátora Tomáše Macury (ANO) odvoláni a tamní koalice ANO, ČSSD a KDU-ČSL se rozpadla. Ve středu zvolili ostravští zastupitelé novým náměstkem primátora...Ostrava musí znovu zaplnit posty náměstků a radních poté, co byli všichni na návrh primátora Tomáše Macury (ANO) odvoláni a tamní koalice ANO, ČSSD a KDU-ČSL se rozpadla. Ve středu zvolili ostravští zastupitelé novým náměstkem primátora...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/zpravy-politika/362141/v-ostr ..

Primátor města Ostravy přijal delegaci WHO | Magazín NAŠE Město
Pozornost věnoval Dolní oblasti Vítkovice, kde se bude konference konat. Průmyslová oblast se změnila v živý areál, v němž zůstala zachována industriální architektura zapsaná v seznamu Evropského kulturního dědictví.Pozornost věnoval Dolní oblasti Vítkovice, kde se bude konference konat. Průmyslová oblast se změnila v živý areál, v němž zůstala zachována industriální architektura zapsaná v seznamu Evropského kulturního dědictví.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nase-mesto.cz/primator-mesta-ostravy-prijal-d ..

Městská policie Ostrava - Noví strážníci složili slib před...
Noví strážníci Městské policie Ostrava složili ve čtvrtek 10. ledna 2019 dopoledne za přítomnosti čestné jednotky Městské policie Ostrava slib před primátorem města Ostravy Ing. Tomášem Macurou, MBA.Noví strážníci Městské policie Ostrava složili ve čtvrtek 10. ledna 2019 dopoledne za přítomnosti čestné jednotky Městské policie Ostrava slib před primátorem města Ostravy Ing. Tomášem Macurou, MBA.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mpostrava.cz/557-novi-straznici-slozili-slib- ..

Deník.cz | Primátor Ostravy Tomáš Macura | fotogalerie
Primátor Ostravy Tomáš Macura patří v hnutí ANO už nějaký čas k nejhlasitějším kritikům premiéra a šéfa strany Andreje Babiše.Primátor Ostravy Tomáš Macura patří v hnutí ANO už nějaký čas k nejhlasitějším kritikům premiéra a šéfa strany Andreje Babiše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/galerie/primator-ostravy-tomas-macur ..

Primátor Ostravy pohrozil obvodu zrušením. Kvůli chátrající...
Slovní válka s ostrou municí se kvůli chátrajícímu módnímu domu Ostravica rozhořela mezi vedením ostravského magistrátu a centrálního obvodu Moravská Ostrava. Podle radního obvodu primátor v návalu emocí pohrozil obvodu odebráním ekonomické...Slovní válka s ostrou municí se kvůli chátrajícímu módnímu domu Ostravica rozhořela mezi vedením ostravského magistrátu a centrálního obvodu Moravská Ostrava. Podle radního obvodu primátor v návalu emocí pohrozil obvodu odebráním ekonomické...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/primator-ostravy-pohro ..

Petr Kajnar, primátor Ostravy | Radiožurnál
Mlha promísená se smogem, limity pro polétavý prach překračovány o 100 až 200 %, doslova nedýchatelný vzduch, tedy něco, co by většina lidí vůbec nechtěla zažít a zároveň něco, co obyvatelé Ostravska zažívají až nepříjemně často.Mlha promísená se smogem, limity pro polétavý prach překračovány o 100 až 200 %, doslova nedýchatelný vzduch, tedy něco, co by většina lidí vůbec nechtěla zažít a zároveň něco, co obyvatelé Ostravska zažívají až nepříjemně často.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radiozurnal.rozhlas.cz/petr-kajnar-primator-o ..

Primátorem Ostravy se stal Macura (ANO), opozice už napadla...
Ostrava - Ostrava má novéh šéfa. Primátorem města se dnes stal ekonom a manažer Tomáš Macura (ANO). Ve veřejné volbě ho na ustavujícím zasedání zastupitelstva podpořilo 31 z 54 přítomných zastupitelů.Ostrava - Ostrava má novéh šéfa. Primátorem města se dnes stal ekonom a manažer Tomáš Macura (ANO). Ve veřejné volbě ho na ustavujícím zasedání zastupitelstva podpořilo 31 z 54 přítomných zastupitelů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/domaci/politika/106050-primator ..

Primátorem Ostravy byl zvolen Petr Kajnar (ČSSD) - tn.cz
Petr Kajnar, dosavadní primátor Ostravy, byl na úterním ustavujícím zasedání zastupitelstva města zvolen do funkce primátora Ostravy.Petr Kajnar, dosavadní primátor Ostravy, byl na úterním ustavujícím zasedání zastupitelstva města zvolen do funkce primátora Ostravy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tn.nova.cz/clanek/zpravy/regionalni/primatore ..

Počet záznamů:20
Reklama:

kdo je primátorem města ostravy?
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80