Zlomek

SKP číselník pro zařazení majetkuDomů

Podobné téma:
SKP číselník pro zařazení maje..
Externí:
zařazení do kategorie výrobce
zařazení pracovníků do platový..
Číselníky finančních úřadů
agentura hospodaření s nemovit..
jak zařadit do majetku vybaven..
daňové odpisy nehmotného majet..
Vzor na vypořádání majetku po ..
zařazení do pracovní skupiny p..
Vzor smlouvy o vypořádání maje..
smlouva o Vypořádání majetku í..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
ovocne knedlíky z bramborovým a tvaroh..
co to je příčestí minulé v angličtině
scamp slim pás pro těhotné do auta
návod na zebra technologies
tábor jam dance crew
pecena veprova krkovice na zampionech ..
syndrom neklidných nohou přírodní léčba
penzion pod pálavou šakvice hodnocení
vidět čápa u rybníka
zimní boty panske farmarky
píseň teče voda teče text
taneční podložka tv fit
biopharm roudnice nad labem řipská
příklady na časové rozlišení nákladů a..
Halenky
recept na Kuřecí prsa s brokolicí a om..
Dlažba imitace kamene
Dlouhý Široký a Bystrozraký Veršovaný ..
prodej opice Komba ušatá
výpočet úhlů pravoúhlého trojúhelníku ..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

zařazení majetku - BusinessCenter.cz
Re: zařazení majetku Nevím, zda existuje publikace, která by vás naučila zatřiďovat majetek...já si pomáhám číselníky na stránkách statistického úřadu http://www.czso.cz/csu/klasifik.nsf/i/klasifikace.Re: zařazení majetku Nevím, zda existuje publikace, která by vás naučila zatřiďovat majetek...já si pomáhám číselníky na stránkách statistického úřadu http://www.czso.cz/csu/klasifik.nsf/i/klasifikace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/726052

Číselníky majetku a evidence vozidel
Číselník pronásledující kalendářní rok je vždy vytvořen při ročním zpracování majetku.Číselník pronásledující kalendářní rok je vždy vytvořen při ročním zpracování majetku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

www2.vision.cz/help32/maj_ciselniky_popis.htm

Winfas - Číselník klasifikací majetku
Winfas je ekonomický informační systém ideální pro obchodní a zeměldské podniky.Winfas je ekonomický informační systém ideální pro obchodní a zeměldské podniky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podpora.winfas.cz/index.php?clanek=1401

Klasifikace produkce
Číselník je spravován Českým statistickým úřadem na základě zákona č. 89/1995 Sb. § 19. Pokud dojde ke změně informací, které tento číselník obsahuje, je možné jej uživatelsky upravit.Číselník je spravován Českým statistickým úřadem na základě zákona č. 89/1995 Sb. § 19. Pokud dojde ke změně informací, které tento číselník obsahuje, je možné jej uživatelsky upravit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jezeksw.cz/duel/help/D_SKP.htm

5. Majetek
Modul Majetek je určen pro evidenci hmotného i drobného majetku. Součástí jsou funkce pro účetní a daňové odpisy a inventarizaci majetku.Modul Majetek je určen pro evidenci hmotného i drobného majetku. Součástí jsou funkce pro účetní a daňové odpisy a inventarizaci majetku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

notia.com/doc/nbs_doc/ch03s05.html

KEO4 Majetek
SKP, CZ-CC: tato nabídka je aktivní pouze pro dlouhodobý hmotný majetek, nehmotný majetek se do daňových odpisových skupin netřídí.SKP, CZ-CC: tato nabídka je aktivní pouze pro dlouhodobý hmotný majetek, nehmotný majetek se do daňových odpisových skupin netřídí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alis.cz/uploads/assets/keo4-majetek.pdf

Změnová dokumentace k programu Finance - Majetek.
Pro úspěšnou reinstalaci evidence majetku ve Financích, pokud nechcete přepsat vlastní číselník SKP, je nutné naimportovat do číselníku SKP soubor Ma_CSKP.DBF a nakopírovat do adresáře MAJ soubor MA_OS04.DAT, tyto najdete v souboru MAJ.LZH.Pro úspěšnou reinstalaci evidence majetku ve Financích, pokud nechcete přepsat vlastní číselník SKP, je nutné naimportovat do číselníku SKP soubor Ma_CSKP.DBF a nakopírovat do adresáře MAJ soubor MA_OS04.DAT, tyto najdete v souboru MAJ.LZH.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

profex.cz/fin/majetek.htm

Dokumentace majetek 1. Základní popis - PDF
"Název" - název organizace. "0. Číselníky pro zaúčtování majetku": "1. Zaúčtování majetku (Cis3ZP07)" - číselník zaúčtování majetku podle druhů pohybu."Název" - název organizace. "0. Číselníky pro zaúčtování majetku": "1. Zaúčtování majetku (Cis3ZP07)" - číselník zaúčtování majetku podle druhů pohybu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/11977403-Dokumentace-majetek-1-z ..

Ekonom. Majetek Plus - PDF Free Download
Evidence majetku – rozšířená ... 4 Hlavní okno evidence ... 4 Vyhledávací funkce ... 5 Výběr druhu majetku ... 6 Karta majetku ... 6 Karta majetku – Hlavní údaje ... 7 Karta majetku – Historie cen...Evidence majetku – rozšířená ... 4 Hlavní okno evidence ... 4 Vyhledávací funkce ... 5 Výběr druhu majetku ... 6 Karta majetku ... 6 Karta majetku – Hlavní údaje ... 7 Karta majetku – Historie cen...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/ekonom-majetek-plus.html

Česká lokální funkcionalita – Majetek | Navitec systems s.r.o.
Visit the post for more.Visit the post for more.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

navitec.cz/produkty/microsoft-dynamics-nav/ce ..


Formulář karty majetku - Majetek – Asseco Solutions
Číselník pro třídění hmotného majetku do odpisových skupin dle Přílohy č.1 dle zákona 586/1992 Sb. Číselník je k dispozici pouze po instalaci pluginu "Číselníky CZ-CPA, CZ-CC".Číselník pro třídění hmotného majetku do odpisových skupin dle Přílohy č.1 dle zákona 586/1992 Sb. Číselník je k dispozici pouze po instalaci pluginu "Číselníky CZ-CPA, CZ-CC".
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.helios.eu/orange/doc/cs/Formul%C3%A1%C5 ..

Majetek
Modul Majetek slouží k vedení evidence dlouhodobého majetku, drobného majetku a k evidenci majetku pořízeného na leasing.Modul Majetek slouží k vedení evidence dlouhodobého majetku, drobného majetku a k evidenci majetku pořízeného na leasing.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

helios.eu/underwood/download/files/helios-red ..

IMES - Podnikový informační systém / ERP řešení na míru
Evidence majetku - modul poskytuje přehledné informace o každém druhu majetku od okamžiku jeho pořízení až do jeho vyřazení - zatřídění majetku plně respektuje platný číselník SKP, ale současně umožňuje uživateli vytvořit své vlastní...Evidence majetku - modul poskytuje přehledné informace o každém druhu majetku od okamžiku jeho pořízení až do jeho vyřazení - zatřídění majetku plně respektuje platný číselník SKP, ale současně umožňuje uživateli vytvořit své vlastní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

softok.cz/modul/majetek

Majetek - Osnova
Číselník se buď nabízí automaticky při potvrzení prázdného políčka pro vyplnění příslušného údaje nebo ho vyvoláte klávesou F1. Názvy majetku můžete jednoduše přebírat z již pořízených karet.Číselník se buď nabízí automaticky při potvrzení prázdného políčka pro vyplnění příslušného údaje nebo ho vyvoláte klávesou F1. Názvy majetku můžete jednoduše přebírat z již pořízených karet.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

datax.cz/download/maje.rtf

Majetek_2013_05_03
Katalogy drobného majetku – skupiny majetku ... 28 Založení nové karty drobného majetku... 28 Práce s tlačítkem „Změnit aktuální umístění“ ... 29 Vyřazení karty drobného majetkuKatalogy drobného majetku – skupiny majetku ... 28 Založení nové karty drobného majetku... 28 Práce s tlačítkem „Změnit aktuální umístění“ ... 29 Vyřazení karty drobného majetku
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

signys.cz/FILES/man_Majetek.pdf

Evidence majetku ČSÚ
Evidence majetku umožňuje centrální správu hmotného i nehmotného majetku včetně softwaru a softwarových licencí. Jako klientská část je použit webový prohlížeč podporující JavaScript (tzv. lehký klient), žádné další požadavky na klientskou...Evidence majetku umožňuje centrální správu hmotného i nehmotného majetku včetně softwaru a softwarových licencí. Jako klientská část je použit webový prohlížeč podporující JavaScript (tzv. lehký klient), žádné další požadavky na klientskou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

muzo.cz/produkty/realizovane-projekty/interne ..

Evidence majetků
Evidence majetku, moduly CIS, Pors software a.s.Evidence majetku, moduly CIS, Pors software a.s.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pors-sw.cz/evidence-majetku.html

Vabank- majetek
Pro rychlé zařazení lze využívat číselník SKP. Vypočítává účetní i daňové odpisy a umožňuje jejich měsíční či roční zaúčtování do deníku.Pro rychlé zařazení lze využívat číselník SKP. Vypočítává účetní i daňové odpisy a umožňuje jejich měsíční či roční zaúčtování do deníku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetni-programy.cz/ucetni-programy/vabank-maj ..

Info Office MMI - ekonomický sys
Pro usnadnění zařazení majetku do odpisových skupin je k dispozici číselník SKP, podle něhož se zařazení provádí. SKP můžete zadat na majetkové kartě výběrem z číselníku.Pro usnadnění zařazení majetku do odpisových skupin je k dispozici číselník SKP, podle něhož se zařazení provádí. SKP můžete zadat na majetkové kartě výběrem z číselníku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

manual.azurewebsites.net/Manuales/Odepisovani ..

3. Majetek
Karty majetku Pro každou položku dlouhodobého majetku umožňuje evidovat: - základní identifikační údaje, údaje o výrobci, - datum a způsob zařazení, zatřídění do SKP, odvětví, - účet karty DM, odpisovou skupinu a další charakteristiky...Karty majetku Pro každou položku dlouhodobého majetku umožňuje evidovat: - základní identifikační údaje, údaje o výrobci, - datum a způsob zařazení, zatřídění do SKP, odvětví, - účet karty DM, odpisovou skupinu a další charakteristiky...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

help.horry.cz/help/hrr100187.html

Počet záznamů:20
Reklama:

SKP číselník pro zařazení majetku
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00