Zlomek

vtipy o ZajíciDomů

Podobné téma:
vtipy o Zajíci
kreslené sprosté vtipy o Kouření
Externí:
vtipy o bacovi youtube zdeněk ..
kreslené vtipy pavla kantorka
zdeněk izer vtipy o cikánech
Kreslené vtipy Jiránka
kreslené vtipy petr urban
vtipy o účetních
sprosté vtipy o Pepíčkovi
Kreslené sprosté vtipy
jen počkej zajíci česky you tube
kreslené vtipy neprakta tema v..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
pohybovy detektor zvěře
star stable online ke stažení zdarma r..
lion feuchtwanger citát láska je to co
kratké sestříhané vlasy fotky
čt - kluci v akci - recept na vepřové ..
bramborový salát podle pohlreicha dietni
Onlineshop kupón
háčkované kraslice velikonoční popis k..
Boxerské Everlast rukavice
recept s uzenou maslovou rybou
omalovánky k vytištění pejsek a kočička
Terč pro Airsoft
frances bean cobain foto
nedostatek bílých krvinek - příznaky
Alavis MSM pro lidi recenze
youtube vladimir menšík filmy
zelená káva se zázvorem na hubnutí dr ..
Katalog plemeníků
počasí Rumunsko Banát Svatá Helena
polské dřevěné chaty a zahradní domky

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Nejnovější vtipy. Vtípky, fóry, anekdoty, strana 584
O půl hodiny později sedí farmář v kuchyni, když vejde zvenku jeho přítel, zacákaný od hnoje a s unaveným, leč spokojeným výrazem ve tváři a kýblem čehosi bílého v ruce a povídá: "Chtěl jsem Ti udělat radost a připravit snídani, tak jsem...O půl hodiny později sedí farmář v kuchyni, když vejde zvenku jeho přítel, zacákaný od hnoje a s unaveným, leč spokojeným výrazem ve tváři a kýblem čehosi bílého v ruce a povídá: "Chtěl jsem Ti udělat radost a připravit snídani, tak jsem...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipy.net/vtipy/584

Nejnovější vtipy. Vtípky, fóry, anekdoty, strana 1851
Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni! A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!" A zajíc jakoby nic: "Přefikl jsem lvici!Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni! A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!" A zajíc jakoby nic: "Přefikl jsem lvici!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipy.net/vtipy/1851

Naštvanej zajíc - vtipy - Hlavní stránka | Facebook
Naštvanej zajíc - vtipy. 4 tis. To se mi líbí. nejušatější humor na českém facebooku.Naštvanej zajíc - vtipy. 4 tis. To se mi líbí. nejušatější humor na českém facebooku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/NZvtipy/?ref=py_c

Vtipy a vtipné obrázky na téma Zajíc
Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu děníVtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kreslenyvtip.cz/zajic

Vtipy o zajícovi - Funer.cz
Nejlepší vtipy o zvířátkách! Vtipy o zajíci a medvědovi zná snad každý, v lese je prostě sranda! Strana 5Nejlepší vtipy o zvířátkách! Vtipy o zajíci a medvědovi zná snad každý, v lese je prostě sranda! Strana 5
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

funer.cz/vtipy-o-zviratkach/5

Zajíc a medvěd | Vtipkomat - dětské vtipy
Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru. Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá. "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda."Sedí zajíc na pařezu a dělá si manikúru. Jde okolo liška a ptá se, co zrovna dělá. "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda."
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipkomat.cz/zajic-medved

Vtipy o zajících | KopecZabavy.cz – nejlepší hlášky, vtipy...
KopecZabavy.cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod. Užijte si kopec zábavy a legrace již dnes. KopecZabavy.cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod. Užijte si kopec zábavy a legrace již dnes.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kopeczabavy.cz/vtipy/nejlepsi-vtipy-o-zajicich

Vtipy O zajíci - Vtípky, fóry, anekdoty, vtipy.atropin.cz
Zajíc se prohání po lese ve svém novém Ferrari, když tu zaslechne volání o pomoc. Přijede k místu odkud se hlas ozývá a vidí, že do jámy spadl vlk a nemůže ven.Zajíc se prohání po lese ve svém novém Ferrari, když tu zaslechne volání o pomoc. Přijede k místu odkud se hlas ozývá a vidí, že do jámy spadl vlk a nemůže ven.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipy.atropin.cz/21--vtipy--o-zajici

Zajíc | Zasmejse.CZ
Potká medvěda a medvěd: "Zajíci, zavři klapačku. Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni! A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!"Potká medvěda a medvěd: "Zajíci, zavři klapačku. Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni! A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!"
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zasmejse.cz/vtipy-vtipky/v6786-zajic.html

Potká medvěd zajíce: Poslyš, zajíc... Ftipky.org - Vaše...
Potká medvěd zajíce: Poslyš, zajíci jak to děláš že každej den máš děti? Zajíc mu říká: Jíš mrkev? Ne, nejím. Tak to musíš. Druhý den: Zajíci, jím mrkvičku a furt nic. Strouhanou mrkvičku?Potká medvěd zajíce: Poslyš, zajíci jak to děláš že každej den máš děti? Zajíc mu říká: Jíš mrkev? Ne, nejím. Tak to musíš. Druhý den: Zajíci, jím mrkvičku a furt nic. Strouhanou mrkvičku?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ftipky.org/vtipy/zvirata/1229_potka-medved-za ..


Zajíc | Zasmejse.CZ
"Ále, brousím si drápy na vlka." "No dobře," řekne liška a odejde. Za chvíli přijde vlk a ptá se: "Co to děláš, zajíci?" "Ále brousím si drápy na medvěda.""Ále, brousím si drápy na vlka." "No dobře," řekne liška a odejde. Za chvíli přijde vlk a ptá se: "Co to děláš, zajíci?" "Ále brousím si drápy na medvěda."
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zasmejse.cz/vtipy-vtipky/v9856-zajic.html

Zajíc | Zasmejse.CZ
Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo medvěd a ptá se: "Zajíci, co děláš?" "Ale, brousím si drápy a kecám a kecám."Jde okolo vlk a zase: "Zajíci, co děláš?" "Brousím si drápy na medvěda." Jde okolo medvěd a ptá se: "Zajíci, co děláš?" "Ale, brousím si drápy a kecám a kecám."
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zasmejse.cz/vtipy-vtipky/v4476-zajic.html

Vtipy O zajíci - Vtípky, fóry, anekdoty, vtipy.atropin.cz
2. Přijde zajíc do lékárny a ptá se: "Máte mrkvovou zmrzlinu?" Lékárník odpoví, že ne, že v lékárně ji neprodávají. Další den přijde znovu a opět se ptá: "Máte mrkvovou zmrzlinu?"2. Přijde zajíc do lékárny a ptá se: "Máte mrkvovou zmrzlinu?" Lékárník odpoví, že ne, že v lékárně ji neprodávají. Další den přijde znovu a opět se ptá: "Máte mrkvovou zmrzlinu?"
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipy.atropin.cz/1--vtipy--o-zajici

Vtip: Sebevražedný zajíc | Vtipy o lesní zvěři | vtípek...
Vlk na to: „Zajíci, neprovokuj.” Druhý den zase zajíc potká vlka a ptá se ho: „Vlku, proč máš tak velké uši?” A vlk na to: „Zajíci, hele, neprovokuj mě Karkulkou, nebo se neudržím a sežeru tě.”Vlk na to: „Zajíci, neprovokuj.” Druhý den zase zajíc potká vlka a ptá se ho: „Vlku, proč máš tak velké uši?” A vlk na to: „Zajíci, hele, neprovokuj mě Karkulkou, nebo se neudržím a sežeru tě.”
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ivtipy.cz/nahled-vtipu-sebevrazedny-zajic

Vtipy Vtipů - Zajíc - Wattpad
Read Zajíc from the story Vtipy Vtipů by ArtemisVWolf (Vaia) with 33,947 reads. vtipnéhlášky, sranda, humor. Přijde naštvaný zajíc do baru, vykasá si rukávy a...Read Zajíc from the story Vtipy Vtipů by ArtemisVWolf (Vaia) with 33,947 reads. vtipnéhlášky, sranda, humor. Přijde naštvaný zajíc do baru, vykasá si rukávy a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wattpad.com/119395177-vtipy-vtip%C5%AF-zaj%C3 ..

Vtip - Zajíc běhá po lese. Potká veverku, j ... - Nejlepší...
Vtip - Zajíc běhá po lese. Potká veverku, j ... - Nej vtipy.cz - nejlepší vtipy 2019, sranda a humor. Naleznete zde židovské anekdoty, vtipy o blondýnkách, vtipy o sexuVtip - Zajíc běhá po lese. Potká veverku, j ... - Nej vtipy.cz - nejlepší vtipy 2019, sranda a humor. Naleznete zde židovské anekdoty, vtipy o blondýnkách, vtipy o sexu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nej-vtipy.cz/vtip/zajic-beha-po-lese-potka-ve ..

Zajíc
FunGate.cz je tvá brána do světa zábavy. Najdeš zde obrázky, videa, gify, online hry, zajímavosti, vtipy a další... | ZajícFunGate.cz je tvá brána do světa zábavy. Najdeš zde obrázky, videa, gify, online hry, zajímavosti, vtipy a další... | Zajíc
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fungate.cz/tag/zajic

Nejlepší vtipy o zajících | Nejlepší vtipy na světě na každý...
Zajíček lišku oběhne, zezadu jí zneužije a řve na celý les: “Vždyť jsem ti to říkal, vždyť jsem ti to říkal…”Zajíček lišku oběhne, zezadu jí zneužije a řve na celý les: “Vždyť jsem ti to říkal, vždyť jsem ti to říkal…”
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vtipyo.cz/nejlepsi-vtipy/node7108

Vtipy o zvířatech, zvířecí vtipy - ChovZvířat.cz
Pobavte se u čtení vtipů o zvířatech. Připravili jsme pro vás textové i obrázkové zvířecí vtipy. Databázi neustále rozšiřujeme.Pobavte se u čtení vtipů o zvířatech. Připravili jsme pro vás textové i obrázkové zvířecí vtipy. Databázi neustále rozšiřujeme.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovzvirat.cz/vtipy/5

Vysmátý zajíc – Nejlepší české vtipy
Potká vlka a vlk na to: „Hele, zajíci, zmlkni. Chceš, aby to uslyšel lev? A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!“ Zajíc běží dál a křičí: „Přefikl jsem lvici!“Potká vlka a vlk na to: „Hele, zajíci, zmlkni. Chceš, aby to uslyšel lev? A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!“ Zajíc běží dál a křičí: „Přefikl jsem lvici!“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czvtipy.cz/vysmaty-zajic

Počet záznamů:20
Reklama:

vtipy o Zajíci
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0042:03:45