Zlomek

Železná opona na ŠumavěDomů

Podobné téma:
ubytování na šumavě chaty a ch..
Železná opona na Šumavě
Externí:
Kniha o Šumavě
ubytováni. na šumavě v okolí h..
železná ruda sjezdovka u nádraží
zelezna opona mapy ps hranice ..
bažiny na Šumavě
web kamera nad nádražím železn..
Ski areál Nad nádražím Železná..
Polná na Šumavě prodej nemovit..
Penzion Čertův mlýn Železná Ruda
pronájem bytu bez realitky a b..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
trutnov-nabídky práce v regionu trutno..
bezdotykový dávkovač tekutého mýdla na..
vysavače na okna asist
česká spořitelna zahraniční platby
youtube zabíjení ovce
benedikt lekarsky kapsle nastroje
dlouhodobý test toyota chr hybrid rece..
Václava
google značka tužidla na prádlo
koniáš - muž na stezce + konec vlka sa..
detska roční jízdenka mhd praha
kde v praze se nachazi restaurace field
plechove dozy na caj
hnízdil jan mudr třeboň
Parusan šampon
sophia loren a její životopis
kdy odnaučit dítě od dudlíku
vítkovice tours last minute řecko
prodej korálků z minerálů
podstatná jména - vzory pán, muž, hrad..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Železná opona Bučina, Šumava
Signální stěna zhotovená v roce 2008 na místě zaniklé obce Bučina v národním parku Šumava, jako připomínka toho, jak vypadala skutečná železná opona na československé západní hranici, kterou od roku 1951 začal budovat totalitní komunistický...Signální stěna zhotovená v roce 2008 na místě zaniklé obce Bučina v národním parku Šumava, jako připomínka toho, jak vypadala skutečná železná opona na československé západní hranici, kterou od roku 1951 začal budovat totalitní komunistický...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

itras.cz/zelezna-opona-bucina

Železná opona 2014 - YouTube
Železná oponaŽelezná opona
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=N13w8EsfmxY

Železná opona | Šumava Net.CZ
První stěna vysoká cca dva metry z neprostupného ostnatého drátu předcházela střední stěnu, která byla v letech 1952 – 1965 napájena smrtícím napětím 3 – 6 tisíc voltů. Poslední stěna sloužila jako zábrana pro zvěř.První stěna vysoká cca dva metry z neprostupného ostnatého drátu předcházela střední stěnu, která byla v letech 1952 – 1965 napájena smrtícím napětím 3 – 6 tisíc voltů. Poslední stěna sloužila jako zábrana pro zvěř.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sumavanet.cz/zelezna-opona.s-16005-REALHI

Železná opona
Železná opona na Šumavě se dotkla střežení státních hranic se Spolkovou republikou Německo a Rakouskem. Koncepce ochrany a ostrahy státních hranic byla odlišná v 50. a 60. letech (první linie) a v 70. a 80.Železná opona na Šumavě se dotkla střežení státních hranic se Spolkovou republikou Německo a Rakouskem. Koncepce ochrany a ostrahy státních hranic byla odlišná v 50. a 60. letech (první linie) a v 70. a 80.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdeneksmida.cz/rozbor-jizniho-pohranici/sumav ..

Železnou oponu chránila linie tajných bunkrů, některé se...
V okolí šumavské Železné Rudy se nacházejí desítky malých bunkrů. Armáda je stavěla poblíž železné opony na hranici s tehdejším západním Německem. Podle místních je řada betonových úkrytů stále schovaná a vyskytovat se mohou kdekoli.V okolí šumavské Železné Rudy se nacházejí desítky malých bunkrů. Armáda je stavěla poblíž železné opony na hranici s tehdejším západním Německem. Podle místních je řada betonových úkrytů stále schovaná a vyskytovat se mohou kdekoli.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/plzen/zpravy/serial-podzemi-zelezna- ..

Peklo na šumavské čáře aneb v Muzeu železné opony dýchá smrt...
Více než dvě stovky jich spáchalo sebevraždu. Civilistů z různých zemí zde zahynulo celkem 288.Více než dvě stovky jich spáchalo sebevraždu. Civilistů z různých zemí zde zahynulo celkem 288.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/cestovani/tipy-na-vylet/peklo-na-sum ..

Železná opona :: Retro Šumava » Česká Republika » Bučina...
Náhledy nevydaných pohlednic projdou před tiskem profesionálním grafickým zpracováním (výsledná grafická kvalita pohlednice bude vyšší, viz. vydané pohlednice) a bude dosazena textová část.Náhledy nevydaných pohlednic projdou před tiskem profesionálním grafickým zpracováním (výsledná grafická kvalita pohlednice bude vyšší, viz. vydané pohlednice) a bude dosazena textová část.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pohledysumava.cz/eshop-retro-sumava-ceska-rep ..

Penzion Kvilda - Luční | Penzion Kvilda | článek: Železná opona...
Ačkoliv byl daný termín použit již v Talmudu a o něco později byl využíván nacisty, je Churchill pokládán za jeho autora.Ačkoliv byl daný termín použit již v Talmudu a o něco později byl využíván nacisty, je Churchill pokládán za jeho autora.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

penzionkvilda.cz/o-sumave/historicka-mista/13 ..

Železná Opona Šumava
Po stopách železné opony Šumavou a Českým lesem v roce 2014. Cestami překrytí a signálkami, místy po demarkaci, nebo ...Po stopách železné opony Šumavou a Českým lesem v roce 2014. Cestami překrytí a signálkami, místy po demarkaci, nebo ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ruvid.net/w/%C5%BEelezn%C3%A1+opona+%C5%A1umava

Železná opona, Bučina, Šumava - Galerie: Železná opona Bučina
replika železné opony v zaniklé obci Bučina na Šumavě — Signální stěna zhotovená v roce 2008 na místě zaniklé obce Bučina v národním parku Šumava, jako připomínka toho, jak vypadala skutečná železná opona na československé západní hranici...replika železné opony v zaniklé obci Bučina na Šumavě — Signální stěna zhotovená v roce 2008 na místě zaniklé obce Bučina v národním parku Šumava, jako připomínka toho, jak vypadala skutečná železná opona na československé západní hranici...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

itras.cz/zelezna-opona-bucina/galerie/10979


Kvilda A Okolí : Železná opona na Šumavě v obrazech
Kvilda a okolí - Šumava. Informace o Kvildě a Šumavě. Turistika, ubytování, tipy na výlety, webkamery, cyklostezky,..Kvilda a okolí - Šumava. Informace o Kvildě a Šumavě. Turistika, ubytování, tipy na výlety, webkamery, cyklostezky,..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sumava.net/kvilda/fr.asp?tab=snet&id=17373&bu ..

2 – Železná Opona | Region Šumava - Bayerischer Wald
V lednu 1952 je oba Státní soud v Praze odsoudil za velezradu, zběhnutí a vyzvědačství k trestu smrti. Oba byli popraveni v Praze na Pankráci dne 9. srpna 1952.V lednu 1952 je oba Státní soud v Praze odsoudil za velezradu, zběhnutí a vyzvědačství k trestu smrti. Oba byli popraveni v Praze na Pankráci dne 9. srpna 1952.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sumava-bavorskyles.cz/gabreta/fr.asp?tab=gabs ..

Poledník: Neviditelná součást železné opony – We Love Šumava
Železná opona a vojenský prostor Dobrá voda neskrývaly za kilometry drátů a několika zničenými vesnicemi jen pustou krajinu, ale i velmi pozoruhodnou stavbu, která měla být utajena před západními zeměmi a také českou veřejností.Železná opona a vojenský prostor Dobrá voda neskrývaly za kilometry drátů a několika zničenými vesnicemi jen pustou krajinu, ale i velmi pozoruhodnou stavbu, která měla být utajena před západními zeměmi a také českou veřejností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

welovesumava.cz/2019/05/17/polednik-neviditel ..

Pozor, narušitel! Železná opona jako atrakce - Idnes.cz
Rukovali k nim vybraní mladí muži, kteří často nevěděli, co je čeká. Stali se nejčastěji obětí neštěstí, náhod či minových polí.Rukovali k nim vybraní mladí muži, kteří často nevěděli, co je čeká. Stali se nejčastěji obětí neštěstí, náhod či minových polí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/archiv/pozor-narusitel-zelezn ..

Kudy z nudy - Muzea a památníky železné opony: kde je najdete?
Nevlídné podzimní počasí jako by přímo vybízelo k návštěvě míst, která připomínají nešťastné časy bývalého režimu. Listopad je pro muzea většinou...Nevlídné podzimní počasí jako by přímo vybízelo k návštěvě míst, která připomínají nešťastné časy bývalého režimu. Listopad je pro muzea většinou...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kudyznudy.cz/aktuality/muzea-a-pamatniky-zele ..

Železná opona po 25 letech. Jeleni na Šumavě dodržují její...
Jeleni na Šumavě i po desítkách let většinou dodržují hranice, které za minulého režimu vymezily elektrické dráty železné opony. Zatímco čeští jeleni převážně končí na linii bývalé železné opony, jeleni z Německa dodnes využívají území do...Jeleni na Šumavě i po desítkách let většinou dodržují hranice, které za minulého režimu vymezily elektrické dráty železné opony. Zatímco čeští jeleni převážně končí na linii bývalé železné opony, jeleni z Německa dodnes využívají území do...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lidovky.cz/relax/zajimavosti/jeleni-na-sumave ..

Král Šumavy (film) – Wikipedie
Pak se zjistí, že ve skutečnosti obsluhoval na sousedním hrobě mrtvou schránku. Děj vrcholí zatčením Krále Šumavy. Nakonec se ukáže, že jím byl polesný Paleček (Miloslav Holub).Pak se zjistí, že ve skutečnosti obsluhoval na sousedním hrobě mrtvou schránku. Děj vrcholí zatčením Krále Šumavy. Nakonec se ukáže, že jím byl polesný Paleček (Miloslav Holub).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%A1l_%C5%A0umavy_( ..

Seznam článků na Českobudějovický deník se štítkem Železná...
Informace a zprávy z jihočeské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě,…Informace a zprávy z jihočeské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě,…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskobudejovicky.denik.cz/tagy/zelezna-opona- ..

Železná opona na Bučině připomíná časy krvavě střežené hranice...
Necelé tři kilometry odtud se nachází prameny Vltavy.Necelé tři kilometry odtud se nachází prameny Vltavy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/vase-zpravy/clanek/zelezna-opona-n ..

Železná opona | Kupte knihu za 271 Kč
Železná opona | Kupte knihu za 271 KčŽelezná opona | Kupte knihu za 271 Kč
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

booktook.cz/p/zelezna-opona-ceskoslovenska-st ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Železná opona na Šumavě
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0011:49:33