Zlomek

ženská česká jménaDomů

Podobné téma:
česká televize krajina ve stínu
česka pošta dolní lhota u luha..
česká policie pátrání po osobách
česká spořitelna zahraniční pl..
cena benzínu shell česká lípa
česká průmyslová zdravotní poj..
podstatná jména - vzory pán, m..
Česká průmyslová zdravotní poj..
ženská česká jména
prodej státních dluhopisů ké v..
Ing. Milan Hašek Česká spořite..
Externí:
osobní a přivlastnovací zájmen..
co jsou to vlastní jména?
Psí jména na b pro psa
slovanská jména ročních období
hledáné v katastru nemovitostí..
ceská televize panství downton
mrtvá beze jména patricia corn..
ženská pohlavní buňka
Česká státní hymna celý text
třebonská lázeňská televize

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
přání verše k narozeninám
pneumatický rázový utahovák na kola puma
elektrický rozmrazovač zámků na baterie.
krčma dětenice s hotelem kontakt
maďarský guláš z vepřového masa v kříž..
krejzovi filmová místa babovřesky
dieta pro cukrovkáře jídelníček
praha - kostel panny marie vítězné
dámské+šaty+camay
elektrické podlahové topení svépomocí
nerezová lišta
recept na gulášovu polévku
bazar prodám těhotenský kabát h&m
otok nártu nohy příčiny
dětská pohotovost chirurgie praha
cenik kusák stomatologie ostrožská nov..
globus praha zličín restaurace menu
nové filmy s cz dabingem ke stažení zd..
ubytování chrast u chrudimi stadionu
Jindřichův Hradec domy na prodej

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Jména a příjmení používaná v ČR | JmenaPrijmeni.cz
Jména v ČR | Příjmení v ČR. JmenaPrijmeni.cz vám umožní hledat jména v ČR dle četnosti, dle abecedy a dle roku narození od roku 1930. V tabulkách jmen uvidíte Vaše jméno dle zadaných kritérií.Jména v ČR | Příjmení v ČR. JmenaPrijmeni.cz vám umožní hledat jména v ČR dle četnosti, dle abecedy a dle roku narození od roku 1930. V tabulkách jmen uvidíte Vaše jméno dle zadaných kritérií.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmenaprijmeni.cz

Všechna ženská jména | Kalendář-online.cz
Všechna ženská jména s daty svátků, variantami jmen a počty nositelů v české republice.Všechna ženská jména s daty svátků, variantami jmen a počty nositelů v české republice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kalendar-online.cz/jmena-a-svatky/seznam-jmen ..

Nejčastější ženská jména v České republice | KřestníJméno.cz
Nejčastější ženská jména v České republice jsou Jana, Marie, Eva, Hana, Anna, Lenka, Kateřina, Lucie, Věra... Zajímá vás četnost vašeho jména?Nejčastější ženská jména v České republice jsou Jana, Marie, Eva, Hana, Anna, Lenka, Kateřina, Lucie, Věra... Zajímá vás četnost vašeho jména?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krestnijmeno.prijmeni.cz/oblast/3000/zenska_j ..

Zajímavá česká křestní jména - ženská | Jména a příjmení
Výběr křestních jmen, která vás mohou inspirovat. Zajímavá i běžná, hezky znějící i přejatá z mnoha světových jazyků a počeštěná. Celkem... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.Výběr křestních jmen, která vás mohou inspirovat. Zajímavá i běžná, hezky znějící i přejatá z mnoha světových jazyků a počeštěná. Celkem... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmenaprijmeni.blog.cz/1408/zajimava-ceska-kre ..

Kategorie:Ženská jména českého původu – Wikipedie
Citováno z „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategorie:Ženská_jména_českého_původu&oldid=14212293“Citováno z „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Kategorie:Ženská_jména_českého_původu&oldid=14212293“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:%C5%BDensk%C3 ..

Ženská jména v písních – Wikiknihy
Toto je seznam písní podle toho jaká ženská jména se v nich vyskytují. Protože jsme na českých Wikiknihách, mělo by jít jen o písně v češtině (pro ostatní jazyky je užitečné mít podobný seznam na svých vlastních Wikiknihách, případné...Toto je seznam písní podle toho jaká ženská jména se v nich vyskytují. Protože jsme na českých Wikiknihách, mělo by jít jen o písně v češtině (pro ostatní jazyky je užitečné mít podobný seznam na svých vlastních Wikiknihách, případné...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikibooks.org/wiki/%C5%BDensk%C3%A1_jm%C3% ..

Nejrozšířenější jména ČR | Skompasem.cz
Jak je vidět z uvedených dat, nejčastějšími českými křestními jmény (z celé české populace) byla v roce 2007 Marie a Jiří.Jak je vidět z uvedených dat, nejčastějšími českými křestními jmény (z celé české populace) byla v roce 2007 Marie a Jiří.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skompasem.cz/nejrozsirenejsi-jmena-cr

Jména
Jména s první složkou Vladi byla vyhrazena např. přemyslovcům. Nejstarší je Vladislav I., který vládl od roku 1110 s dvouletou přestávkou až do své smrti v roce 1125.Jména s první složkou Vladi byla vyhrazena např. přemyslovcům. Nejstarší je Vladislav I., který vládl od roku 1110 s dvouletou přestávkou až do své smrti v roce 1125.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cb.cz/havlickuv.brod/mladez/programy/signame.htm

Jména pro miminka | Baby On Line
 Jaké jméno lze dítěti v ČR zvolit? Nejoblíbenější jména. Původ a význam jména, domácké podoby, doplňte i ty Vaše! Jaké jméno lze dítěti v ČR zvolit? Nejoblíbenější jména. Původ a význam jména, domácké podoby, doplňte i ty Vaše!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

babyonline.cz/tehotenstvi/jmena-pro-miminka?p ..

Význam jmen | Jména-pro-miminka.cz
Hledáte vhodné jméno pro Vaše miminko ?a kdy bude slavit svátek vše naleznete zde!Hledáte vhodné jméno pro Vaše miminko ?a kdy bude slavit svátek vše naleznete zde!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena-pro-miminka.cz/vyznam-jmen.php


Petra – Wikipedie
Následující tabulka uvádí četnost jména v ČR a pořadí mezi ženskými jmény ve srovnání dvou roků, pro které jsou dostupné údaje MV ČR – lze z ní tedy vysledovat trend v užívání tohoto jména:Následující tabulka uvádí četnost jména v ČR a pořadí mezi ženskými jmény ve srovnání dvou roků, pro které jsou dostupné údaje MV ČR – lze z ní tedy vysledovat trend v užívání tohoto jména:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Petra

Julie – Wikipedie
Je to ženská varianta mužského jména Julius. Podle českého kalendáře má svátek 10. prosince.Je to ženská varianta mužského jména Julius. Podle českého kalendáře má svátek 10. prosince.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Julie

Veronika – Wikipedie
Následující tabulka uvádí četnost jména v ČR a pořadí mezi ženskými jmény u roků, pro které jsou dostupné údaje MV ČR. Patrný je výrazně vzestupný trend v užívání tohoto jména.Následující tabulka uvádí četnost jména v ČR a pořadí mezi ženskými jmény u roků, pro které jsou dostupné údaje MV ČR. Patrný je výrazně vzestupný trend v užívání tohoto jména.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Veronika

Generátor českých jmen
Tento generátor vypisuje tradiční i méně tradiční jména vyskytující se v Česku.Tento generátor vypisuje tradiční i méně tradiční jména vyskytující se v Česku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jmena.dqd.cz

Česká Volba: Jaké české ženské jméno je podle Čechů nejhorší...
místo: Doubravka místo: Květoslava místo: Adolfa Drobky pod stolem: 4. místo: Klotilda 5. místo: Jarmila The post Česká Volba: Jaké české ženské jméno je podle Čechů nejhorší? appeared first on Evropa 2.místo: Doubravka místo: Květoslava místo: Adolfa Drobky pod stolem: 4. místo: Klotilda 5. místo: Jarmila The post Česká Volba: Jaké české ženské jméno je podle Čechů nejhorší? appeared first on Evropa 2.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

evropa2.cz/porady-zaznamy/ranni-show/ceska-vo ..

Ženská příjmení - Ministerstvo vnitra České republiky
Užívá-li žena příjmení v mužském tvaru, může u kteréhokoli matričního úřadu požádat o užívání svého příjmení v souladu s pravidly české mluvnice.Užívá-li žena příjmení v mužském tvaru, může u kteréhokoli matričního úřadu požádat o užívání svého příjmení v souladu s pravidly české mluvnice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mvcr.cz/clanek/jmena-a-prijmeni-zenska-prijme ..

Naše jména - aktuální databáze jmen a příjmení četnost v ČR...
 Naše jména, křestní jména a příjmení v ČR, význam a původ jmen a příjmení, četnost pro oblasti, okresy, kraje a ročníky, věkový průměr a pořadí v populaci. Grafické vyjádření na mapě a v grafech. Naše jména, křestní jména a příjmení v ČR, význam a původ jmen a příjmení, četnost pro oblasti, okresy, kraje a ročníky, věkový průměr a pořadí v populaci. Grafické vyjádření na mapě a v grafech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasejmena.cz

Výstřelky v ženských jménech? Čeština trpí - Novinky.cz
Náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová nebo náměstkyně ministryně práce Zuzana Jentschke Stöcklová zamotaly jazykovědcům hlavu. O tom, jak zacházet s češtinou v případech, pro něž zatím neexistují pravidla, promluvil v...Náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová nebo náměstkyně ministryně práce Zuzana Jentschke Stöcklová zamotaly jazykovědcům hlavu. O tom, jak zacházet s češtinou v případech, pro něž zatím neexistují pravidla, promluvil v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/clanek/vystrelky-v-zenskych ..

Nepřechýlená ženská příjmení - Diskuse - Módnípeklo.cz
Nepřechýlená ženská příjmení se právě řeší v diskuzi na webu Módní Peklo. Podívejte se na rady ostatních a sdílejte své zkušenosti.Nepřechýlená ženská příjmení se právě řeší v diskuzi na webu Módní Peklo. Podívejte se na rady ostatních a sdílejte své zkušenosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

modnipeklo.cz/diskuse/neprechylena-zenska-pri ..

Staročeská jména - Rodicka.cz
Obliba starých českých jmen pozvolna roste, vždyť některá z nejoblíbenějších jmen, která dávají rodiče svým dětem, jsou tradiční českáObliba starých českých jmen pozvolna roste, vždyť některá z nejoblíbenějších jmen, která dávají rodiče svým dětem, jsou tradiční česká
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/staroceska-jmena

Počet záznamů:20
Reklama:

ženská česká jména
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0032:45:55